Saat
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret56517

Görüşler

"Kaligrafi Yolculuğum"

Yazı yazmayı seven birisi olarak kursa katılanların  yorumlarından etkilendim ve bende kaligrafi kursuna başladım.Bu yazı sürecinde kendimle ilgili farkındalıklarım oldu. Sabrın her işte olmazsa olmaz olduğunu idrak ediyor insan.Kendime koyduğum sınırları farkettim. Hocamızda bayağa sabırlı tabi olması gereken aşamaya gelene kadar göstermeye videolarla anlatmaya devam ediyor. İlerleyen süreçte güzel yazılar ortaya çıkınca mutlu oluyosunuz ve vazgeçmemenin önemini anlıyorsunuz. Sanatın insan ruhuna olan hitabı kaçınılmaz.Hocamızın sayfasındaki eserleri de tecrübe ve azmini ortaya koymaktadır.


*******************************************

Hocam 42 yaşındayım.Uzun zamandır kaligrafiye merakım var.Bu yazıları gördüğümde hep iç geçirirdim. Sizin uzaktan kurs verdiğinizi görünce bu şekilde uzaktan olur mu acaba diye düşündüm. Ama sizin bu konudaki yetkinliğinizi görünce katılmaya karar verdim. İyi ki başlamışım hocam.Gün geçtikçe daha güzel yazmaya başladığımı farkettim.İnşallah daha da iyi olacak.Her şey için teşekkürler...


*******************************************

Benim adım Gülsena. 8 Yaşındayım.Bence çok güzel bir kurs. Bence olması gerektiği gibi gidiyor. Bence faydalı.Hem kim kaligrafi öğrenmek istemez ki? Whatsapp mesajlarıyla öğrenmek ilginç bir duygu. 

******************************************

İsmim İclal. 13 yaşındayım. Bu kursa başlamak hayatımda verdiğim en iyi kararlardan biriydi. Yazı yazmayı seviyorum kaligrafiyle de bu yönden becerimi üst noktalara taşıma, tecrübe sahibi olma ve sanat yönünden kendime gelecek için bir yatırım yapma amaçlı hedeflerime ulaşıyorum. Uzaktan olması, istediğim zaman yazabilmem için çok iyi bir fırsat. Yaptığım hataları nazikçe söyleyip beni sıkmayan hocama teşekkür ederim.

*******************************************

Yaşım 42 olmasına rağmen uzun zamandır kaligrafi öğrenmek istiyor ancak yaşadığım illerde bir kurs bulamıyordum. Kocaeli'ye gelince de pandemi sürecinde oluşumuzdan dolayı bu arayıştan vazgeçtim. Hocamın facebooktaki kurs duyurusunu  gördüğümde uzaktan olabilir mi diye tereddüt etsemde madem şu anda bir kursa gidemeyeceğim denemekten zarar gelmez dedim.Hocam çalışmalarımı bana video ile gönderiyor.Ben de ödevlerimi ona gönderiyorum.Yapabildiysem yeni dersimi veriyor.Yoksa da çalışmaya devam ediyorum.Yapamadığım noktalarda da hocam püf noktalarını öğreterek başarmamı sağlıyor.İnşallah böyle devam edersek duygularımı güzel yazımla ifade edebileceğime inanıyorum.Değerli hocama böyle bir çalışma yaptığı için çok teşekkür ediyorum.


Online Kaligrafi Kursu

Online Kaligrafi Kursu
ÇALIŞMALARIMIZ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.432627.5425
Euro28.747328.8625
Hava Durumu